Çocuk Jimnastiği , Bale , Dans

Denizli Sorisa Spor Merkezimizde 3 yaş üstü çocuk gruplarına yaşlara göre ayrılmış kategorilerde çocuk fitness jimnastik bale dans tarzı etkinlikler uzman bayan antrenörlerimizce verilmektedir. Bu etkinliklerde spor salonumuzda amacımız Denizli’de küçük çocuklarımıza hatta bebeklerimize temelden itibaren spor kültürünü vermektir. Çocuk Jimnastik hocalarımızın tamamı üniversite jimnastik bölümü mezunu uzman antrenörlerdir. Denizli ‘de çocuk spor gruplarında yıllardır kaliteli ve güvenli spor hizmeti sunmaktayız. Çocuk cimnastik Denizli ‘de Sorisa Spor ‘da uzman bayan antrenörlerimizce çocuklarımıza verilen özel hizmetmelerimizdendir.

Anne ve Bebek Spor Grupları

Denizli Sorisa Spor Merkezimizde ayrıca 10 aylık üstü bebeklerimize anne ve bebek spor grupları hizmeti sunulmaktadır. Bu gruplarda annelerimiz bebekleriyle birlikte spor hizmeti alabilmektedir.

Fazla Kilolu Çocuk Programları

Denizli Sorisa Spor olarak 6-12 Yaş arası fazla kilolu çocuklarımıza özel fitness , jimnastik, cross fit kombinasyonu ve diyet kontrolü ile birlikte 6-12 ay arası zayıflama garantili programlar uygulamaktayız.

Yüksek kilolu hatta obezite seviyesindeki çocuklarımıza uzman antrenörlerce zayıflama ve spor hizmeti verebilen Denizli‘deki tek spor merkeziyiz. Çocukların yaşlarına uygun olarak hazırlanan fitness , jimnastik ve cross fit kombinasyonu antrenmanlarımız ve bunun yanında veli öğrenci işbirliği ile yürüttüğümüz çalışmalar ile Denizli ‘de garantili zayıflama sağlamaktayız.