Denizli Sorisa Fitness Center Spor Merkezi Vucut Gelistirme Fitness Zayiflama

Etkinliklerimiz

 Personal Training – Özel Antrenörlük

Kendinize özel bir antrenör eşliğinde kendi dilediğiniz saatlerde antrenman yapmak istiyorsanız sizin için de teklifimiz var. Uzman antrenörlerimiz eşliğinde dilerseniz kendinize özel antrenman ve beslenme programı ile şubelerimizde  birebir hizmet de alabilirsiniz.  ( Denizli’de Özel fitness antrenörlük hizmetimiz icin şube ve antrenörlerimizle gorusebilirsiniz)

personal_training sorisa spor denizli www.sorisagym.com özel antrenörlük

Fitness 

Fitness Nedir? Fitness kelimesi son zamanlarda ulkemizde de artik herkesin bildigi bir kelime haline gelmistir. Fitness kelimesi sözlükte “Uygun ve yerinde oluş, uygunluk, sağlık” anlamına gelmektedir. Fitness aynı zamanda sağlıklı yaşamak anlamında da kullanılabilir.  Fitness “Fit” olmak anlamına gelmektedir. Fitness sporunun temel iki temel öğesi vardır bunlar spor ve egezersiz yapmak seklinde özetlenebilir. Sporla birlikte sahip olacağınız fit bir vücut size birçok avantaj sağlayabilir. Fit olan bir vücut orantılıdır, sağlıklıdır ideal kas-yağ oranına sahiptir, hastalıklara karşı dirençlidir. Kas ve kemik yapısı spor yapmayan insanlara oranla daha sağlamdır. Profesyonel fitness egzersizlerinde tüm organlar gerektiği gibi çalışır. Hatta ortalama verimliliğin daha da üzerindedir. Dolayısıyla fit vücut daha sağlıklıdir, iyi ve uzun yaşarfitness Denizli’de fitness yapmak ve bunu uzman antrenörlerle ve nezih bir spor merkezinde yapmak istiyorsanız adresiniz Sorisa Spor Merkezleri olmalıdır. Denizli’de de birçok fitness salonu mevcuttur fakat sizin için en iyisi SORISA SPOR MERKZLERİ’dir.

Vücut Geliştirme-Ağırlık-Bilek Güreşi


 Vücut Geliştirme nedir? Serbest ağırlık ve ağırlık makineleri ile yapılan egzersizlerle vucut yag oranini azaltarak kas oranini arttirmayi hedefleyen egzersiz sistemidir.Tabiki bu sporla amaca ulasmak uzman antrenorlerin hazirlayacagi antrenman ve beslenme programlari ile mumkun olacaktir. Denizli Sorisa Spor Merkezlerinde son sistem vücut geliştirme ve fitness cihazları ile uzman antrenorlerimiz uyelerime surekli olarak hazirladiklari programlarla hizmet etmekte ve onlarin ideal formlarina ulasmalari icin gayret gostermektedirler. Spor merkezlerimiz profesyonel spor kulübümüzle  ve sporcularımızla da yurtiçi ve yurtdışı şampiyonalarda ilimizi ve ülkemizi temsil etmektedir. Denizli vücut geliştirme ve fitness sporları konusunda Sorisa Spor Merkezleri’ni tercih etmelisiniz. 

 

www.sorisagym.com fitness bodybuilding vucut gelistirme

 

PILATES & ZUMBA

Pilates Nedir? Joseph Pilates’in isim babası olduğu Pilates egzersizlerinin amacı; tum vücut bölgelerinin eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır. Pilates egzersizleri farkli sekillerde yapilabildigi gibi en cok akla gelen Pilates toplarıdır. Pilates toplari farkli boy ve ebatlarda olan ve genellikle kisinin boyuna ve yapılacak egzersize gore secilmesi gereken toplardir. Pilatese göre vücut merkezi, derindeki kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşur. Klasik egzersizlerde zayıf kaslar zayıflama, güçlü kaslar güçlenme eğilimindedir. Bu da dengesiz adale yapısına, kronik bel ağrısı ve sakatlıklara yol açabilir. Pilateste kas yapısı bir bütün haline getirilir. Kilo vermeseniz de ince görünürsünüz. Sakatlanmaları zorlaşır. Dayanıklılık artar, metabolizma hızlanır. Denizli’de pilates sporu ile ilgileniyorsanız uzman antrenörlerimiz eşliğinde nezih bir ortamda pilates ve zumba hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

SORISA SPOR Denizli Albayrak Subemizde uzman antrenorlerimiz esliginde Pilates ve Zumba etkinliklerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 Savunma Sporları

Kick Box , Judo, Sambo , Full Contact Savunma Sporlarında Şampiyon Hocamız Eşliğinde Özel Antrenman Programları Albayrak (Adalet Mah) Şubemizde

www.sorisagym.com denizli sorisa spor sorisa fitness vücut geliştirme cilek spor zayıflama kilo alma body building

Çocuk Jimnastiği – Bale – Taekwon Do

Denizli Sorisa Spor Merkezimizde Çocuklarımıza özel jimnastik bale seansları. Ayrıca çocuklara  Taekwon-do antrenman programlarımız mevcuttur. Denizli’de Sorisa Spor Merkezi’nde 2.5 Yaş sonrası çocuklarımız profesyonel klübümüzde taekwondo ve çocuk jimnastiği çalışmalarımıza katılabilir. Çocuklara yönelik Denizli Sorisa Spor Merkezimizde bale gruplarımız da başlamıştır . 

www.sorisagym.com denizli sorisa spor fitness cocuk jimnastik gymnastic

Denizli’de çocuk jimnastiği alanında profesyonel hizmet veren tek spor merkezi Sorisa Spor Merkezleridir. Çocuk jimnastiği çalışmalarımız 2.5 yaştan itibaren çocuklarımıza her spor dalında gerekli olan esneklik ve temel spor becerilerinin kazandırılması için en uygun sportif aktivitedir. Çocuk jimnastiği antrenmanlarımız kız ve erkek çocuklarımız için uzman jimnastik hocalarımızca haftaiçi ve haftasonu gruplarımızda yapılmaktadır. Denizli Sorisa Spor Merkezleri profesyonel sporun Denizli’deki adresidir. 

Denizli’de Çocuk Jimnastik ve Taekwondo Kulübü SORISA SPOR MERKEZLERİ

www.sorisagym.com Kids-gymnastics-